چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۶
اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس خوزستان

جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس استان خوزستان با معرفی پنج برگزیده به کار خود پایان می‌دهد. این جشنواره در بخش ویژه‌ای با عنوان «باب‌الفتح» یک برگزیده معرفی خواهد کرد.-

بتول دوست‌علی‌وند به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: آیین اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی استان خوزستان با معرفی پنج نویسنده برگزیده و چهار نویسنده شایسته تقدیر به کار خود پایان خواهد داد. در بخش ویژه زنان این جشنواره دو بانو به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند. 

مدیر ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان با بیان این‌که «320 اثر به دبیرخانه این جشنواره از 225 شرکت کننده ارسال شده بود» اظهار کرد: «باب‌الفتح» نام بخش ویژه عملیات ثامن‌الائمه(ع) در این جشنواره بود که یک نفر شایسته تقدیر دارد. 

وی افزود: اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس خوزستان با حمایت کانون فرهنگی هنری مساجد شهر آبادان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از ساعت 9 صبح پنجشنبه (17 اسفند‌ماه 91) در تالار مهر شهر آبادان آغاز می‌شود. 

دوست‌علی‌وند از حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور، امام جمعه شهر آبادان، عبد‌المجید عقیلی، مدیر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان و نمایندگانی از اداره کل ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی استان به عنوان سخنرانان و میهمانان ویژه آیین اختتامیه این جشنواره‌ نام برد و گفت: رزمندگان دفاع مقدس استان خوزستان هم در این آیین حاضر می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها