از سوی انتشارات دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام؛

«مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی» منتشر شد

کتاب «مبانی و الگو‌های مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی» برای تدریس در کلیه مقاطع تحصیلی رشته‌های مدیریت و علوم انسانی و اجتماعی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، منتشر شد.
«مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مدیریت جهادی یکی از فناوری‌های نرم انقلاب اسلامی است که در مقایسه با سایر سبک‌های مدیریت و رهبری دنیا کارآمدی خود را در گام اول انقلاب و در عرصه‌های مختلفی از جمله دفاع مقدس، جهادسازندگی، صنعت هسته ای، صنعت موشکی، محرومیت زدایی و سایر عرصه‌ها اثبات کرده است.
یکی از کارآمدترین و مؤثرترین روش‌های یادگیری علم و هنر مدیریت جهادی، شناخت ابعاد گوناگون الگو‌های رفتاری و ذهنی مدیران جهادی است.

به اذعان دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی، شهید حاج قاسم سلیمانی عالی‌ترین الگوی امروزی مدیر جهادی و مدیریت جهادی بر اساس سبک رهبری و مدیریت بومی ایرانی اسلامی است که می‌توانند در گام دوم انقلاب اسلامی، برای شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی ظهور حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف نقش آفرینی نماید.

در همین زمینه، در قالب یک طرح پژوهشی در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام کتاب «مبانی و الگو‌های مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی» توسط روح‌اله تولایی (دانشیار دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام) و علی عسگرحلوایی (پژوهشگر دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام) تالیف شده و در دیماه سال ۱۴۰۱ توسط موسسه چاپ و نشر دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام به زیور طبع درآمده است. این کتاب در قالب هفت فصل به بررسی و تبیین مفهوم مدیریت جهادی براساس الگو‌های ذهنی و رفتاری شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخته است.

کتاب «مبانی و الگو‌های مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی» برای تدریس در کلیه مقاطع تحصیلی رشته‌های مدیریت و علوم انسانی و اجتماعی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه می‌تواند مورد بهره برداری اساتید و دانشجویان فرهیخته کشور و همه علاقه‌مندان به علوم نوین مدیریت قرار گیرد.

عناوین فصل‌های هفت گانه این کتاب عبارتند از: فصل اول: کلیات مکتب شهید سلیمانی، فصل دوم: مبانی و مفهوم مدیریت جهادی، فصل سوم: مدل ذهن جهادی، فصل چهارم: شایستگی‌های فردی مدیران جهادی، فصل پنجم: الگوی کاربردی مدیریت جهادی، فصل ششم: ارتباطات جامع مدیر جهادی، و فصل هفتم: الگوی فرماندهی جهادی در عرصه دفاعی.

لینک خرید فایل الکترونیک متن کامل این کتاب با تخفیف ویژه از سایت طاقچه (با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی را با ۵۰% تخفیف از طاقچه دریافت کنید)
کد مطلب : ۳۳۱۸۲۳
https://www.ibna.ir/vdchiznxx23nx6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده هفته دفاع مقدس 1402