پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹
پیشروی کرمانشاه در جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان و  کسب جایگاه سوم در کشور

کرمانشاه- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از پیشروی کرمانشاه در جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان و کسب جایگاه سوم در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرمانشاه، پوریا جلالی در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع فرایند ثبت نام و پذیرش مربی‌های جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان گفت: ششمین دوره جام باشگاه‌ها در فرایندی رقابتی آغاز شده و مرحله ثبت و پذیرش مربی با استقبال زیاد هم استانی های عزیز مواجه شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: هدف از برگزاری مجموعه جشنواره های کتابخوانی در استان، ایجاد انس و الفت با کتاب، ترویج و توسعه کتابخوانی، توسعه عدالت فرهنگی و توزیعی در سطح استان، شناسایی، رشد و ارتقا ظرفیت های فرهنگی و گروه های مرجع کتاب است.

جلالی با اشاره به در پیش بودن دهمین دوره جشنواره روستا ها و عشایر دوست دار کتاب و نهمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران گفت: تمام فعالیت‌های فرهنگی و توسعه و ترویج کتابخوانی با نگاه به کسب عنوان پایتخت کتاب ایران در حال انجام شدن است و امید داریم با همکاری دستگاه‌های مختلف در استان بتوانیم این عنوان را برای یکی از شهرهای استان کرمانشاه کسب کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با بررسی‌های به عمل آمده استان کرمانشاه با رشد قابل توجه توانسته است از استان‌های پایین جدول در جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان به رتبه سوم برسد که این موفقیت را به فعالان فرهنگی و کتابخوانی استان تبریک عرض می کنم و امید دارم با همدلی و همراهی بتوانیم نام استان کرمانشاه را به عنوان استانی کتاب دوست و حامی فرهنگ در سایر جشنواره‌های ملی معرفی کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها