چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۸
جنایات رژیم صهیونیستی محکوم شد

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیانیه‌ای، اعلام کرد که پس از عملیات موفق و غرورآمیز طوفان الاقصی رژیم منحوس و نامشروع صهیونیستی به خوبی دریافته که در باتلاقی عمیق و راهبردی اسیر شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیانیه‌ای، اعلام کرد که پس از عملیات موفق و غرورآمیز طوفان الاقصی رژیم منحوس و نامشروع صهیونیستی به خوبی دریافته که در باتلاقی عمیق و راهبردی اسیر شده است. هر اقدامی را که در پیش گیرند، به سردرگمی و افول بیشتر منجر خواهد شد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

«وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی ٱلَّذِینَ ٱستُضعِفُواْ فِی ٱلأَرۡضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةٗ وَنَجعَلَهُمُ ٱلوَٰرِثِینَ»

پس از عملیات موفق و غرورآمیز طوفان الاقصی رژیم منحوس و نامشروع صهیونیستی به خوبی دریافته که در باتلاقی عمیق و راهبردی اسیر شده است. هر اقدامی را که در پیش گیرند، به سردرگمی و افول بیشتر منجر خواهد شد. هر روز که می‌گذرد به پایان خویش نزدیک‌تر می‌شود. اما با این حال گویا برای پایان خویش خواهان شتاب بیشتری است.

جنایت اخیر رژیم خبیث صهیونیستی نیز همین گونه معنا می‌شود. آنان برای آنکه زمین بازی را تغییر دهند و خود را از زیر بار فشارها بیرون کشند، دست به اقدامات مختلفی زده و خواهند زد. اما نمی‌دانند که اکسیر شهادت آنان را رسوا و مضمحل خواهد ساخت.

مورد هدف قرار دادن کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه، بی شک اقدامی غیر قانونی، بزدلانه و ناقض حقوق بین الملل است و حق پاسخگویی را برای کشور ما محفوظ می‌دارد. چنین اقدامی به معنای حمله نظامی به خاک کشور تلقی شده و عواقب پشیمان کننده‌ای را به دنبال خواهد داشت.

در مقابل چنین دشمن سفاکی، می‌بایست پاسخی قاطع، خشن، صریح و فوری صادر شود و چنان هزینه‌ای ایجاد کرد که دیگر هوس زورآزمایی با نظام مقدس جمهوری اسلامی به سرش نزند.

شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران به دست دشمن رذل صهیونیستی را خدمت امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و مردم عزیز ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای خانواده‌ی آن عزیزان از خداوند منان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط