سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
از سجاده‌های تقرب تا سفره‌های آسمانی افطار

طرح شهید آرمان درماه مبارک رمضان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، همزمان با تقارن بهار قرآن و بهار ایران برنامه‌های متنوع فرهنگی و خدماتی به همت ستاد طرح شهید آرمان در حال برگزاری است.

در همین راستا حجت‌الاسلام تفرشی، مسئول طرح شهید آرمان در منطقه ۶ تهران، اظهار داشت: برگزاری نماز جماعت در فضای باز بوستان لاله همزمان با لحظات ملکوتی اذان مغرب و افطار از جمله برنامه های رمضانی آرمان در بوستان لاله است.

وی افزود: پس از برگزاری نماز جماعت، پذیرایی از امت روزه‌دار پای سفره‌های ساده افطار هستیم.

رابط منطقه ۶ ستاد شهید آرمان، اضافه کرد: حضور نوجوانان آرمانی در این برنامه ها چه از حیث مشارکت در برگزاری هرچه بهتر مراسم و چه از حیث حضور در مراسمات با استقبال خوبی مواجه شده است.

حجت‌الاسلام تفرشی، با اشاره به ضرورت گسترش فرهنگ برگزاری مراسم افطاری ساده گفت: به همت ستاد طرح شهید آرمان، سفره‌های افطاری ساده در میادین و بوستان‌های شاخص تهران برقرار بوده که در بوستان لاله همزمان با سایر نقاط سطح شهر، ۱۵۰۰ وعده افطاری ساده بصورت روزانه توزیع میگردد.

رابط منطقه ۶ ستاد شهید آرمان، افزود: این مساله بسیار مهمی است که بتوانیم فرهنگ افطاری ساده را به منظور بهره مندی آحاد مختلف مردم از اجر معنوی این عمل شریف گسترش دهیم.

حجت الاسلام تفرشی، در خصوص سایر برنامه های اجرایی در بوستان لاله تهران گفت: چایخانه حضرت رضا علیه السلام نیز از لحظه یافطار پذیرای میهمانان و مردم روزه دار در بوستان لاله است.

وی در ادامه افزود: این برنامه ها تا پایایان ماه مبارک رمضان در بوستان لاله و میادین اصلی شهر به همت ستاد طرح شهید آرمان برقرار خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها