شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶
قصه‌گویی علمی و معرفی دانشمندان در هفته پژوهش انجام می‌شود

هرمزگان - مدیرکل کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان گفت: قصه گویی علمی و معرفی دانشمندان در هفته پژوهش انجام می‌شود.

پروین پشتکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، از برگزاری ویژه برنامه های هفته پژوهش کانون استان هرمزگان از ۲۵ تا ۳۰ آذر ماه و با حضور کودکان، نوجوانان، مربیان و اولیای تربیتی در اداره کل کانون و مراکز فرهنگی هنری سراسر استان خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه پژوهش زیربنای توسعه پایدار هر سازمانی است، کانون نیز مانند هر سازمان دیگری تلاش می‌کند فعالیت‌های خود را بر اساس پژوهش برنامه ریزی و اجرا کند. بر این مبنا امسال نیز هفته پژوهش در کانون استان با اجرای برنامه های متنوعی این هفته گرامی داشته خواهد شد.

مدیرکل استان هرمزگان در ادامه افزود: اختتامیه مهرواره استانی پژوهش کودک و نوجوان با عنوان رویش، برگزاری رویداد علمی ساخت و پرتاب موشک آبی ویژه کودکان و نوجوانان، اجرای نشست تخصصی «فضای مجازی و فلسفه تربیت» ویژه والدین و اولیای تربیتی و نشست پژوهشی «خلاقیت در ایده یابی» ویژه نوجوانان، انتشار فراخوان «طراحی گیم برد بازی های محلی استان هرمزگان» از جمله برنامه های هفته پژوهش در دفتر استان خواهد بود.

پشتکوهی با اشاره به این نکته که تحقیق و پژوهش در مراکز کانون پروش فکری واژه‌ای آشناست گفت: این هفته ویژه برنامه زنگ پژوهش در مراکز فرهنگی هنری سراسر استان با اجرای برنامه هایی نظیر قصه گویی علمی، معرفی شخصیت دانشمندان استان هرمزگان، برگزاری کارگاه‌های پژوهش محور ویژه کودکان و نوجوانان، بحث آزاد علمی و معرفی و روخوانی مجموعه کتاب‌های علمی جدید کانون، برگزار خواهد شد.

هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۲ با شعار ملی، «پژوهش و فناوری پیشران رشد تولید و مهار تورم» به همت واحد آموزش و پژوهش کانون هرمزگان برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها