سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲
جشنواره تولید محتوای«ایران سرافراز» در البرز برگزار می‌شود

البرز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: جشنواره استانی تولید محتوای «ایران سرافراز» در حوزه پدافند غیرعامل فرهنگی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با مشارکت بخش خصوصی و دستگاه‌های مرتبط فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرج، سعید جابری انصاری گفت: این جشنواره در موضوعات جهاد تبیین در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، شعار سال (مهار تورم و رشد تولید)، خانواده و جوانی جمعیت همچنین امید آفرینی در بخش‌های موشن گرافی، عکس‌های رسانه ای، نماهنگ (تیزر و کلیپ) برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند تا 30 آبان ماه 1402 آثار خود را بر اساس شرایط مندج در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
وی اضافه کرد: در پدافند غیرعامل فرهنگی باید تمامی امکانات فرهنگی شامل مولفه‌های تنوع فرهنگی، هنر، ادبیات، دین، فیلم و سینما، مد، صنایع دستی و فرهنگی، روشنفکری، موسیقی، نشاط و تفریح و سرگرمی و نظیر آنان برای مقابله با تهدیدهای دشمن در فضای فرهنگی به کار گرفته شده و تلاش شود تا سلسله اقدام‌های اقناعی بر پایه باورهای موجود در جامعه صورت گیرد تا دشمن نتواند به جامعه هدف نگاه پذیرش شکست و ضعف را بقبولاند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: همانگونه که همگان اشراف دارند، اهمیت فضای مجازی بسیار زیاد است و باید برای آن برنامه‌ریزی دقیق در مواجهه با جبهه باطل صورت پذیرد و باید در مواجهه با دشمن در بستر فضای مجازی از حالت پدافند خارج شده و آفندی عمل کنیم.

جابری انصاری در پایان افزود: اختتامیه جشنواره ایران سرفراز در آذر ماه 1402 برگزار می شود و به برگزیدگان اول تا سوم هر بخش جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد. 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها