سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵
کتابداران در خط مقدم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستند

البرز- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: کتابداران در خط مقدم ترویج این فرهنگ پسندیده اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرج، علی معدنی پور ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد هماهنگی ترویج عفاف و حجاب کتابخانه‌های عمومی استان که با حضور مدیران ستادی و روسای شهرستان‌های استان البرز برگزار شد، گفت: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در بخش کودک و نوجوان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه خدمات کتابخانه‌های عمومی در حوزه کودک و نوجوان به عنوان سازندگان فردای کشور اثربخش خواهد بود، افزود: کتاب خوب چراغ راه نوجوانان و جوانان است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در بخش دیگری با اشاره به اینکه کتابداران در خط مقدم ترویج این فرهنگ پسندیده اسلامی هستند، گفت: در راستای حمایت و صیانت از این فریضه الهی تلاش مستمری انجام می‌شود.

معدنی‌پور به برگزاری نشست‌های کتابخوان، نشست‌های تخصصی و کرسی‌های آزاد اندیشی اشاره کرد که در راستای حمایت و صیانت از فرهنگ پسندیده عفاف و حجاب انجام می‌شود.

به گفته مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز کتابداران برای ترویج هرچه بهتر فرهنگ عفاف و حجاب از ظرفیت منابع موجود در کتابخانه‌ها بهره برده‌اند.

معدنی پور همچنین تاکید کرد: عفاف و حجاب از سنت‌های پسندیده اسلامی است و جامعه کتابخوان آن را زینت بخش خود در کمال انسانی می داند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها