شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
اجرای برنامه آموزش داستان‌نویسی در راستای برپایی پنجمین جایزه داستان کوتاه تهران

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران از اجرای برنامه دوروزه کارگاه آموزش داستان‌نویسی به عنوان برنامه جنبی پنجمین دوره جایزه داستان کوتاه تهران خبر داد.

مهدی امیری در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با اعلام این خبر عنوان کرد: به دنبال انتشار فراخوان دعوت از نوجوانان مستعد و علاقه‌مند به داستان‌نویسی که دارای آشنایی نسبی با این هنر هستند بیش از ۲۰۰ نفر از نوجوانان دختر و پسر تهرانی روزهای 20 و 21 شهریور در دوره آموزشی شرکت می‌کنند.

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان در این کارگاه دوروزه در دو گروه سنی مجزای 10 تا 14 و 14 تا 18 سال قراردارند و عضو کانون نوجوانان هستند، افزود: این کارگاه‌ها روز دوشنبه ساعت 10 تا 12 و 14 تا 16 و سه‌شنبه (21 شهریور) ساعت 10 تا 12 همراه با برنامه جنبی بازدید از برج میلاد برگزار می‌شوند. محل برگزاری این کارگاه‌ها سالن‌های فرعی برج میلاد و در قالب 9 کارگاه با تدریس هفت مربی مجرب است.

وی همچنین گفت: پس از پایان این دوره حضوری، شرکت‌کنندگان به مدت یک هفته در دوره آموزشی مجازی شرکت می‌کنند و از تجربه و دانش مربیان برخوردار می‌‌شوند.
امیری افزود: این دوره‌ها رایگان و به همت اداره‌کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران برگزار می‌شوند.

 پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران با هدف هویت‌سازی و معرفی کلان شهر تهران به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار تهران برگزار می‌شود. پذیرش آثار در سه بخش داستان کوتاه، ناداستان و روایت نویسی نوجوانان است و با توجه به تمدید مهلت ارسال، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ 31 شهریور به دبیرخانه جایزه بین‌المللی داستان تهران ارسال کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها