شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸
فصل دوم ویژه‌برنامه «رحیل» از شبکه کتاب پخش می‌شود

فصل دوم ویژه‌برنامه رحیل در چهار قسمت و معرفی کتاب با موضوع سفرنامه اربعین و شعرخوانی از 19 شهریور 1402 تا 25 شهریور ماه از طریق شبکه کتاب، رسانه‌های ملی و مجازی معتبر به روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، رحیل، ویژه‌برنامه‌ای است که فصل‌های مختلف آن در مناسبت‌های مذهبی و ملی تولید و پخش می‌شود.
 
بر این اساس، فصل دوم ویژه‌برنامه «رحیل» با تهیه‌کنندگی سمانه خلف‌زاده، با حضور و معرفی کتاب توسط ولی‌الله اشرفی و با شعرخوانی سمانه رحیمی، فاطمه افشاریان، سمانه خلف‌زاده و سیده فرشته حسینی در چهار قسمت تهیه و تولید شده است. همچنین کتاب‌های «خس بی سر و پا» نوشته حمید حسام، «پیاده تا خورشید» اثر علیرضا قزوه، «پادشاهان پیاده» اثر بهزاد دانشگر و محمدعلی جعفری و «به صحرا شدم عشق باریده بود» نوشتۀ غلامعلی حدادعادل در این فصل معرفی می‌شوند.
 
گفتنی است، ویژه‌برنامه «رحیل» با مشارکت شبکه کتاب و سازمان هیئت‌ها و تشکل‌های دینی، از 19 شهریور 1402 تا 25 شهریور ماه از طریق شبکه کتاب، رسانه‌های ملی و مجازی معتبر به روی آنتن می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند این ویژه‌برنامه را هر روز، ساعت 13:30 و بازپخش آن، ساعت 21:30  از آدرس  ketab.tv مشاهده کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها