سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۹
اهدای کتاب و وعده ایجاد باشگاه‌های کتابخوانی در قشم

هرمزگان- مدیر کتابخانه مشارکتی راسخ گزیر در ادامه سفرهای کتاب محور به قشم رفت و با اهدای کتاب و وعده ایجاد باشگاه‌های کتابخوانی، سفر خود را پایان داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، مدیر کتابخانه مشارکتی راسخ گزیر در ادامه سفرهای کتاب محور به کتابخانه ارشاد شهر «طبل» یکی از کتابخانه‌های فعال جزیره قشم رفت.

عبدالواحد حسینی گزیر با حضور در کتابخانه ارشاد شهر طبل ضمن دیدار با  کتابدار این کتابخانه و آشنایی با فضای کتابخانه، ۷۰ جلد کتاب کودک و نوجوان به این کتابخانه اهدا کرد.

در این بازدید که با دعوت بزرگان شهر طبل از مسئولان کتابخانه راسخ گزیر برای فعال کردن توسعه این مکان فرهنگی صورت گرفت، حسینی گزیر قول مساعد همکاری و ایجاد باشگاه‌های کتابخوانی داد.

کتابخانه ارشاد شهر طبل از تابستان امسال با فعالیت‌های مختلف از جمله برگزاری کلاس های تابستانی فعال‌تر از گذشته با بالغ بر ۲۰۰ عضو فعال به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی پرداخته که این برنامه ها نشان از ظرفیت بالای این شهر برای توسعه فرهنگی با همیاری مردم و مسئولان است.

طرح «کتابگردون» از دو سال پیش به همت کتابخانه راسخ گِزیر آغاز شده و تاکنون به روستاهای مهرکان، باورد، بَرست، زیارت، چاه عبدالرحمن، پارو و ... رفته و در آخرین ایستگاه در مکتبخانه دژگان میهمان کودکان و نوجوانان دژگانی بود و سه شنبه ۱۴ شهریورماه نیز به شهر طبل شهرستان قشم سفر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها