دوشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
پنجمین جایزه کتاب سال استان اردبیل فراخوان داد

اردبیل - معاون فرهنگی و‌ رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فراخوان پنجمین جایزه کتاب سال استان اردبیل با هدف انتشار آثار بهتر در زمینه‌های مختلف منتشر شد.

رئوف موسوی در گفتگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در اردبیل اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان مرداد ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال استان اردبیل ارسال کنند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام کرد: جایزه کتاب سال استان اردبیل به تمام مولفان و پدیدآورندگانی که در سال 1401 حداقل در یکی از محورهای اعلام شده آثار خود را منتشر کرده باشند به انتخاب داوران تعلق خواهد گرفت.

موسوی محورهای آثار منتشر شده را در حوزه‌های استان‌شناسی، گردشگری، عفاف و حجاب، سبک زندگی، انقلاب اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر، سواد رسانه‌ای، عرفان و تصوف ادبیات نام برد.

وی با اشاره به اینکه ملاک انتخاب کتاب سال استان، سال انتشار و شناسنامه کتاب خواهد بود خاطرنشان کرد: پنجمین دوره جایزه کتاب سال استان اردبیل با هدف حمایت و تشویق نویسندگان و اهل قلم و ناشران متعهد و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از سوی این اداره کل با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها