جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۰
دستور وزیر فرهنگ برای پیگیری پروژه‌های عمرانی فرهنگی چهارمحال‌وبختیاری

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به چهارمحال‌وبختیاری خواستار تهیه بسته پیشنهادی پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگ این استان شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ محمدمهدی اسماعیلی روز پنجشنبه -۲۲تیر- در حاشیه سفر یک روزه به چهارمحال‌وبختیاری پس از بررسی آخرین وضعیت اجرایی پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگ این استان طی دستوری به محمدرضا برکت مدیر طرح‌های عمرانی این وزارتخانه، تهیه بسته پیشنهادی برای تأمین اعتبار و تکمیل پروژه‌های عمرانی فرهنگی این استان تا پایان دولت سیزدهم را خواستار شد.

وزیر فرهنگ مدیران عمرانی این وزارتخانه را موظف کرد از نزدیک بر روند پیشرفت این پروژه‌ها نظارت مستقیم داشته باشند.

اسماعیلی خطاب به مسئولان مربوطه گفت: با تهیه این بسته پیشنهادی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی این استان می توان ارزیابی جامع از روند تکمیل نهایی پروژه‌های عمرانی تا پایان دولت سیزدهم به دست آورد.

وزیر فرهنگ بعدازظهر امروز نیز در جلسه با نمایندگان و استاندار چهارمحال‌وبختیاری بر ضرورت تهیه بسته‌ای پیشنهادی برای تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه فرهنگ این استان تاکید کرد و گفت: با بررسی میدانی همه مناطق این استان بسته جامعی برای بهبود زیرساخت‌های فرهنگی تدوین خواهد شد تا بنا بر اولویت‌ها، موارد بررسی و اقدام شود و بخشی از گره‌های موجود از بین برود.

به گفته اسماعیلی با تدوین این بسته ویژه زیرساختی، طرح‌های پیشنهادی مورد نظر در سفر دوم رئیس‌جمهور به استان به شکل پروژه‌محور در نظر گرفته خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفری یک روزه به منظور حضور در آیین پایانی دوازدهمین جشنواره موسیقی مناطق زاگرس‌نشین، شرکت در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال‌وبختیاری و دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه این استان عازم شهرکرد و بروجن شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها