دوشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴
جشنواره رسانه‌ای ابوذر فاخرترین جشنواره رسانه‌ای کشور

همدان - مسئول بسیج رسانه استان همدان گفت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر فاخرترین جشنواره رسانه‌ای کشور است که توانسته در حوزه نظام مسائل و تبیین دستاوردها نقش موثری داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان، ناصر قوامی ظهر دوشنبه در جلسه رونمایی از پوستر نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان همدان، اظهار کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر به عنوان فاخرترین جشنواره رسانه‌ای در کشور و استان‌ها توانسته در حوزه نظام مسائل و تبیین دستاوردها با رویکرد امیدآفرینی نقش‌آفرینی مؤثری داشته باشد.

وی بیان کرد: نام این جشنواره برگرفته از نام مبارک صحابه پاک رسول گرامی اسلام و یار بصیر و باوفای حضرت امیرالمومنین علی(ع) و حضرت ابوذر غفاری است.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای پیرامون امید آفرینی در جامعه نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با رویکرد امید‌آفرینی در سراسر کشور و استان همدان برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان تصریح کرد: اهالی رسانه و خبرنگاران در قالب این جشنواره در فضای کاملا آزاد و منصفانه به بیان مطالبات و تبیین دستاوردها در محورها و قالب‌های خواسته شده خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: در واقع اهالی رسانه با متراکم کردن نور ایمان و امید در رسانه‌های استان به دنبال شکستن فضای ناامیدی در جامعه حرکت خواهند کرد.

قوامی بیان کرد: در این دوره از جشنواره ابوذر، سیاست‌گذاری‌ها هدفمندتر شده و سعی شده است که جشنواره رسانه‌ای ابوذر به صورت مسئله‌ محوری با رویکرد حل مشکلات و معضلات برگزار شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بیان کرد: نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ گزارش ویدئویی، مستند و پادکست برگزار می‌شود.

وی متذکر شد: محورهای نهمین دوره از این جشنواره نیز «مهار تورم - رشد تولید»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه‌های عمل»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی (عفاف و حجاب)» و «رسانه و گروه‌های جهادی» است.

قوامی عنوان کرد: در این جشنواره دو محور ویژه استان همدان نیز گنجانده شده است که شامل مطالبه‌گری منصفانه و منجر به نتیجه و همچنین تولیدات ویژه دومین کنگره شهدای استان همدان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها