سه‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
کارگاه «ایده‌پردازی بر اساس دانش تاریخی در حوزه کسب و کارهای فرهنگی- هنری»

انجمن ایرانی تاریخ با همکاری بنیاد ایران‌شناسی شعبه آذربایجان شرقی کارگاه «ایده‌پردازی بر اساس دانش تاریخی در حوزه کسب و کارهای فرهنگی- هنری» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انجمن ایرانی تاریخ با همکاری بنیاد ایران‌شناسی شعبه آذربایجان شرقی کارگاه «ایده‌پردازی بر اساس دانش تاریخی در حوزه کسب و کارهای فرهنگی- هنری» را 14 تیرماه 1402 همزمان با روز قلم برگزار می‌کند. 

این کارگاه به مدیریت فاطمه اروجی، دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و نماینده انجمن ایرانی تاریخ در آذربایجان شرقی و با تدریس سعید میرمحمدصادق، پژوهشگر متون تاریخی و مستندساز تلویزیونی، مسئول کارگروه اشتغال و کارآفرینی انجمن ایرانی تاریخ برگزار می‌شود. 

کارگاه «ایده‌پردازی بر اساس دانش تاریخی در حوزه کسب و کارهای فرهنگی- هنری» 14 تیرماه 1402 ساعت 15-18 در بنیاد ایران‌شناسی به نشانی: خیابان ثقه‌الاسلام، درب سرخاب، پلاک 62، خانه شربت اوغلی، بنیاد ایران‌شناسی شعبه آذربایجان شرقی به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با لینک زیر https://meet.google.com/pnf-puci-oja وارد جلسه مجازی شوند. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها