چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
برگزاری دوره تربیت مربی آموزش قرآن کریم در همدان

همدان - رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از برگزاری دوره تربیت مربی طرح آموزش نوین قرآن کریم در استان همدان خبر داد.

مقصود قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان از برگزاری دوره تربیت مربی طرح آموزش نوین قرآن کریم در استان همدان خبر داد و اظهار کرد: این طرح به عنوان طرح «بشری» در اواخر تیرماه سال جاری در همدان با حضور حداکثری مربیان قرآن خانم و آقا برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام دوره تربیت مربی طرح آموزش نوین قرآن کریم از سال گذشته آغاز و تا ۲۵ تیرماه سال جاری ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۸۰ نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که امیدواریم تا ۲۵ تیرماه این آمار افزایش یابد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://qia.ir/boshraEdu نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: دوره تربیت مربی طرح آموزش نوین قرآن کریم با هدف جلوگیری از اتلاف زمان آموزشی، آموزش قابل درک برای همه اقشار جامعه، پرورش افراد با سطح علمی و آموزشی بالا جهت فعالیت در امور قرآنی و ساده سازی آموزش قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها