چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹
کتاب «داستان‌های شیرین» معرفی می‌شود

کتاب «داستان‌های شیرین» در بخش معرفی کتاب این هفته از نماز جمعه تهران شامل ۴۱ داستان از آثار متفکر شهید آیت‌الله دکتر سیدمحمد بهشتی معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این کتاب که مرتضی نظری آن را گردآوری کرده است، توسط «دفتر نشر فرهنگ اسلامی» منتشر شده است.
 
شهید آیت‌اللّه دکتر سید محمد بهشتی، یکی از چهره‌های درخشان و ممتاز انقلاب اسلامی ایران است که در به ثمر رسیدن این نهضت عظیم اسلامی، نقش حسّاسی داشته و خدمات ارزنده‌ای بر جای گذاشته است. در میان آثار علمی آن شهید، داستان‌ها و قطعات جالبی نیز پیدا می‌شود. مرتضی نظری در کتاب «داستان‌های شیرین»، داستان‌هایی جالب از مجموعه آثار آن شهید گردآوری و به ترتیب سال، تنظیم کرده‌ است. نتایجی که شهید بهشتی از این داستان‌ها و قطعات ارائه می‌کند بسیار آموزنده است که این، در واقع بُعدی از ابعاد علمی ایشان را به اثبات می‌رساند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «داستان های شیرین» را با ۳۰ درصد تخفیف از غرفه کتاب آدینه تهیه کنند. نمازجمعه این هفته تهران، 2 تیرماه در دانشگاه تهران، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی‌فرد برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های دانشگاه تهران به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 11 آغاز خواهد شد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها