شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
«شناخت فرهنگ کره»؛ نگاهی جامع به زوایای فرهنگ و هنر شرق دور

انتشارات پرنده کتاب «شناخت فرهنگ کره» اثر سون هومین با ترجمه سعیدرضا اتحادی را روانه بازار نشر کرد. کتاب یک نگاه جامع به همه زوایای فرهنگ و هنر کره دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات پرنده کتاب «شناخت فرهنگ کره» اثر سون هومین ترجمه سعیدرضا اتحادی را روانه بازار نشر کرد.

کتاب «شناخت فرهنگ کره»، یک نگاه جامع به همه زوایای فرهنگ و هنر کره دارد. کتاب حاضر پیرو تقویت گفتمان و نگاه به شرق از زبان کره‌ای به فارسی برگردان شد. گفتمانی که این روزها از اهمیتی روزافزون برخوردار شده است.

این کتاب برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان کره‌ای با جنبه‌های مختلف فرهنگی کره نگاشته شده است. در شرایطی که منابع معتبر و جامع در زبان فارسی بسیار اندک است این کتاب گشایشی را در فعالیت هر چه بیشتر متخصصان و سیاست‌گزاران و برنامه‌ریزی برای ارتباطات بهتر و فعالیت‌های مشترک ایران و کره فراهم می‌کند.

سون هومین (Ho-min Sohn) (دکترای زبان‌شناسی، UHM، 1969) استاد زبان و زبان‌شناسی کره‌ای و مدیر مرکز شاخص زبان کره‌ای، UHM است. او همچنین رئیس مرکز تحقیقات و آموزش زبان کره‌ای و رئیس سابق انجمن آمریکایی معلمان کره‌ای (1994-1997) و حلقه بین‌المللی زبان شناسی کره‌ای (1979-81) است. او به‌عنوان مدیر پروژه مشترکی در زمینه توسعه کتاب‌های درسی زبان کره‌ای در سطح کالج و فرهنگ لغت گرامر و کاربرد کره‌ای فعالیت می‌کند.

انتشارات پرنده کتاب «شناخت فرهنگ کره» اثر سون هومین با ترجمه سعیدرضا اتحادی را در 538 صفحه و به بهای 365 هزار تومان روانه بازار نشر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها