شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
دریافت معرفی‌نامه برخط عضویت فعالان قرآنی در صندوق اعتباری هنر

مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از امکان دریافت معرفی نامه برخط برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: در راستای هوشمندسازی ارائه خدمات دولت و تسهیل در ارائه خدمات صندوق هنر، امکان دریافت برخط معرفی نامه برای همه اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور متقاضی عضویت در صندوق اعتباری هنر فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)،  امیر رسولی با اعلام این خبر و با اشاره به جزئیات نحوه آماده سازی و ایجاد زیر ساخت‌های لازم از لحاظ فناوری اطلاعات برای صدور معرفی‌نامه‌های برخط، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و اتصال سامانه عضویت صندوق اعتباری هنر به سامانه‌های برخط معاونت‌های مطبوعاتی و قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ازاین پس متقاضیان عضویت در صندوق با وارد کردن شماره معرفی‌نامه در پروفایل عضویت صندوق، می‌توانند به‌صورت برخط اطلاعات معرفی نامه خود اعم از تصویر، شماره و تاریخ معرفی‌نامه را ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیش تر متقاضیان عضویت می بایست معرفی‌نامه و سایر اطلاعات آن را بصورت فیزیکی دریافت کرده و پس از اسکن آن در سامانه بارگذاری می کردند که پس از کارشناسی و انجام استعلامات مورد نیاز مورد تأیید و یا عدم تأیید قرار می‌گرفت.
 
تأکید بر دقت و سرعت در فرآیند ثبت نام اعضا
 مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر ادامه داد: با برخط شدن دریافت معرفی‌نامه این فرایند بصورت سیستمی انجام و به محض دریافت و بررسی برخط، مورد تأیید قرار می‌گیرد. 

وی اظهار کرد: با توجه به امکان دریافت برخط معرفی‌نامه برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق هنر بدون حضور فیزیکی، فرآیند ثبت نام آنها با دقت و سرعت بیشتر انجام می‌شود.
 
 پذیرش سه هزارمعرفی نامه 
رسولی در ادامه سخنان خود از پذیرش بیش از سه هزارمعرفی‌نامه از این طریق خبر داد و گفت: در برنامه توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر، اتصال سیستمی به تمامی سازمان های همکار و ذی‌ربط وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و مکانیزه شدن فرایندها در حال پیگیری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها