چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۸
تور نمایشگاه‌گردی در نمایشگاه کتاب

مؤسسه کدومو برای کودکان، نوجوانان و والدین کتابخوان تور نمایشگاه‌گردی در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۲۰ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) فعالیت خود را آغاز کرده است. کدومو از معاونت کودک و نوجوان تبیان، دستیار هدایت مصرف رسانه‌ای والدین و سامانه تخصصی ارزیابی تربیتی انیمیشن، فیلم، بازی دیجیتال، کتاب، بوردگیم نیز مانند سال گذشته با بخش‌های متنوعی در این نمایشگاه شرکت کرده و میزبان والدین، کودکان و نوجوانان بازدیدکننده خواهد بود.
از جمله برنامه‌های جذاب و متنوع غرفه کدومو برگزاری تور نمایشگاه‌گردی نمایشگاه کتاب با کمک کارشناسان خبره در حوزه کتاب کودکان و نوجوانان است.
نحوه برگزاری این تورها به این صورت است که ابتدا افرادی که ثبت‌نام خود را انجام داده باشند در ساعت مقرر، در محل قرار حاضر شده و بعد با کمک کارشناس مربوطه بازدید از غرفه‌های متعدد نمایشگاه کتاب را آغاز خواهند کرد.
سپس کارشناس مربوطه در هر یک از غرفه‌های نمایشگاه کتاب شروع به معرفی کتب، تازه‌های نشر و کتاب‌های مناسب در هر رده سنی بر اساس ذائقه و روحیات آنان نموده و توضیحاتی را در این خصوص به حاضران ارائه خواهد داد. وی همچنین به تمامی سؤالات و مسائل حوزه کتاب نیز که والدین، کودکان و نوجوانان با آن مواجه هستند، پاسخ داده و توصیه‌هایی را در این خصوص خواهد داشت.

روز و ساعت برگزاری تورهای نمایشگاه‌گردی نمایشگاه کتاب کدومو به شرح ذیل است:

تور کتاب نوجوان (مخصوص نوجوانان): پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت - ساعت ۱۰ الی ۱۳
کارشناس: شهرزاد مقصودی‌نسب
تور کتاب کودک (مخصوص والدین): جمعه ۲۹ اردیبهشت - ساعت ۱۰ الی ۱۲ و سی‌دقیقه
کارشناس: زینب ایمان‌طلب
 
نشانی غرفه کدومو: مصلای امام خمینی، سالن ناشران کوک و نوجوان، راهروی نهادهای فرهنگی، غرفه ۶
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در تورهای نمایشگاه‌گردی نمایشگاه کتاب کدومو از طریق این لینک https://evnd.co/iHppg اقدام کنند.


سی‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ با شعار «آینده خواندنی است» در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها