سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹
فراخوان جایزه دانش‌آموزی «هوادار کتاب» منتشر شد

همزمان با آغاز سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و به ‌منظور حمایت از کتاب و کتابخوانی، خانه کتاب و ادبیات ایران فراخوان جایزه دانش‌آموزی هوادار کتاب را منتشر کرد.

به ‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، فراخوان جایزه دانش‌آموزی هوادار کتاب در دو بخش حضوری و مجازی از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر شد. در بخش حضوری‌ خردسالان تا ۶ سال و همچنین شرکت‌کنندگان ۶ تا ۱۲ سال می‌توانند نقاشی‌های خود با موضوع کتاب را در سالن شبستان به غرفه «کوشک کتاب» یا در سالن «کتاب بازی» به غرفه کارنامه نشر کودک تحویل دهند.شرکت‌کنندگان در این بخش باید روی برگه نقاشی نام و نام خانوادگی، نام مدرسه، استان محل سکونت و در پشت برگه شماره همراه، آدرس منزل و آی دی برنامه شاد خود را بنویسند.

در بخش مجازی نیز علاقه‌مندان می‌توانند یک عکس به همراه کتاب از حضور خود در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تهیه کرده و در مدت برپایی نمایشگاه (۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) در برنامه شاد به نشانی havaadaarketab۳۴@ ارسال کنند.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌است» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها