یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان تئاتر عضو می‌پذیرد

انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر مطابق با اساسنامه خود برای سال ۱۴۰۲ از سراسر کشور عضو جدید می‌پذیرد.

به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به‌نقل از روابط عمومی انجمن، برای سال ۱۴۰۲ انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر عضو جدید می‌پذیرد. پذیرش مدارک متقاضیان از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت سال جاری است و تمدید نخواهد شد. پس از پذیرش مدارک متقاضیان عضویت، هیئت‌مدیره انجمن در نیمه اول خرداد سال جاری پرونده‌ها را بررسی و نتایج را به متقاضیان اعلام می‌کند.
تمامی منتقدان، نویسندگان، پژوهشگران و فعالان رسانه‌ای در رسانه‌های برخط یا غیربرخط که در زمینه تهیه و انتشار خبر، گزارش، یادداشت، ترجمه، پژوهش و نقد در حوزه تئاتر فعال هستند، با طی مراحل لازم در زمان مقرر و در صورت دارابودن شرایط عمومی زیر، می‌توانند به عضویت وابسته این انجمن صنفی درآیند:
۱- دارا بودن تابعیت ایران.
۲- برخورداری از حداقل پنج سال سابقه کار مداوم و حداقل چهار اثر منتشرشده در هر سال برای فعالان رسانه‌ای حوزه تئاتر یا سه اثر پژوهشی برای پژوهشگران حوزه تئاتر. (فقط کپی آثار متقاضی و سندِ سال انتشار اثر مد نظر است. از ارسال نسخه کامل نشریات خودداری شود.)
دیگر مدارک لازم: کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی، چهار قطعه عکس سه‌درچهار، رزومه شخصی و حرفه‌ای (به صورت تایپ شده)، ارائه فرم درخواست عضویت که در ادامه این فراخوان آمده است.
۳- قبول و تعهد اجرای مقررات اساسنامه و مصوبات قانونی ارکان انجمن صنفی و پذیرش نتایج آنها.
۴- عدم عضویت در سایر انجمن‌های صنفی استانی یا سراسری و انجمن‌های وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا انجمن هنرهای نمایشی که در زمینه‌های مشابه و به‌موازات این انجمن صنفی در حال فعالیت و انجام وظیفه در حوزه تئاتر و رسانه هستند.
۵- ارائه درخواست عضویت و اسناد لازم (مؤید فعالیت حرفه‌ای ایشان در حرفه‌های مرتبط با فعالیت این انجمن) در موعد مقرر (۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) و یا حضور موفق در مسابقه سالانه انجمن (کسب رتبه یا نامزدی در هر یک از بخش‌های مسابقه مطبوعاتی انجمن از سوی هیئت داوران).
۶- در صورت لزوم حضوریافتن در جلسه مصاحبه و ارزیابی پرونده و تأیید درخواست عضویت ایشان از سوی اکثریت هیئت‌مدیره وقت.
۷- پرداخت حق ورودیه و حق عضویت انجمن (پس از تأیید هیئت‌مدیره انجمن).
متقاضیان پس از جمع‌آوری مدارک خود و قراردادن آن در داخل پاکت دربسته، جهت ارائه آن در بازه زمانی یادشده در روزها و ساعات اداری، با زهره فضلی (مسئول دبیرخانه انجمن) با شماره ۰۹۳۷۳۸۰۵۳۹۰ تماس گرفته و مدارک خود را ارسال کنند.
فرم درخواست فراخوان را اینجا ببینید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها