دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱
926 عنوان کتاب طی سال 1401 در مازندران منتشر شد

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از انتشار ۹۲۶ عنوان کتاب طی سال گذشته در استان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در ساری، علی علوی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هم‌اندیشی با نویسندگان و ناشران 21 کتاب بومی مازندران با اشاره به وعده حمایتی استاندار مازندران از فعالان حوزه کتاب و تامین کاغذ نویسندگان اظهار کرد: این موضوع را در اداره ارشاد استان مازندران پیگیری می‌کنیم.
 
وی افزود: 258 ناشر فعال در استان تعداد 926 عنوان کتاب در سال گذشته منتشر کردند که 45 کتاب در حوزه فرهنگ بومی بوده است. 
 
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد: در تولید آثار بومی و اصیل مازندرانی، تلاش داریم این فرهنگ را به صورت جدی معرفی کنیم. 
 
دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی مازندران درباره معرفی کتاب‌های انتشار یافته، گفت: بنا داریم از ظرفیت شبکه طبرستان و رسانه‌های استان در این بخش استفاده کنیم و پیگیری‌های جدی‌تر در این زمینه در دستور کار قرار دارد.
 
نمایشگاه بزرگ کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی از روز گذشته در ساری آغاز شده و تا 31 فرودین ماه در 2 شیفت صبح و عصر پیگیری می‌شود. 
 
نماینده 43 ناشر ملی و 13 ناشر استانی در نمایشگاه حضور دارند چهار هزار عنوان کتاب در بیش از 40 غرفه در معرض بازدید علاقمندان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها