دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
برنامه‌هایی برای گسترش فعالیت‌های قرآنی در مراکز کانون داریم

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به میمنت ماه مبارک رمضان، بهار قرآن، گام‌های تازه‌ای برای توسعه و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی برداشته است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مریم حقی، مدیر کل کانون پرورش فکری استان تهران در آستانه برگزاری محفل انس با قرآن گفت: با توجه به ضرورتِ توجه به تأکیدهای مقام معظم رهبری در راستای تربیت دینی کودکان و نوجوانان و به تاسی از کلام معظم‌له، تلاش می‌کنیم حلقه مباحث قرآنی را در قالبی نوآورانه و متناسب با ذائقه مخاطبانِ کانون با تکیه بر مطالعه و تجربه‌ها و پژوهش‌های علمی، به مجموعه فعالیت‌های کانون بیفزاییم.

وی ادامه داد: در این زمینه قرار است در آینده‌ای نزدیک با راه‌اندازیِ «مرکزِ رشد و توسعه فرهنگ و معارف قرآنی» در مسیر تربیت اسلامی و سبک زندگیِ دینیِ کودکان و نوجوانان گامی‌هایی نو در کانون برداشته شود.

وی همچنین از برگزاری محفل اُنس با قرآن با حضور نوجوانانِ قرآنی و قاریان و حافظان و استادانِ برجسته کشوری و بین‌المللی و مدیران ارشد دولتی در روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ در سالنِ مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری واقع در خیابان حجابِ تهران خبر داد و گفت: هم‌زمانی این فعالیت‌ها با ماه پر برکت نزول قرآن را باید به‌عنوان مطلعی خجسته و نورانی برای آغاز دور تازه فعالیت‌های قرآنی کانون به فال نیک بگیریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها