دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
اجرای طرح «لبخند بهارانه» در کانون پرورش فکری زنجان

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از اجرای طرح « لبخند بهارانه» در کانون پرورش فکری زنجان خبر داد و گفت: قصه‌گویی، کاردستی، مسابقه، اهدای کتاب و لوح فشرده، اهدای بادکنک‌های رنگی از برنامه‌هایی اجرایی این طرح است.

شیرین دارایی در گفت‎‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان گفت: با هدف استفاده از ظرفیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طرح‎‌های قصه‌گویی با حضور اعضا اجرا می‌شود.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به اجرای طرح
«لبخند بهارانه» در کانون پرورش فکری زنجان افزود: قصه‌گویی، کاردستی، مسابقه، اهدای کتاب و لوح فشرده، اهدای بادکنک‌های رنگی با آرم کانون، «اشتراک گذاری فیلم‌های قصه گویی، کاردستی و معرفی کتاب» تولید شده توسط مربیان کانون در سامانه شاد با موضوع نوروز و ماه رمضان با هدف آشنایی با برنامه‌های فرهنگی هنری کانون اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: تلاوت سوره‌های کوتاه قرآن کریم، قصه‌گویی با ابزار قصه‌های قرآنی (قصه اصحاب فیل)، برگزاری کارگاه هنری ساخت مسجد، پخش کلیپ‌های کودکانه ماه مبارک رمضان، شعرخوانی و بازی گروهی از جمله برنامه‌های اجرا شده در قالب این طرح بود.

دارایی همچنین از اجرای برنامه « قرار عاشقی» ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان کرد: این برنامه در بخش قره‌پشتلو، زنجانرود و سبزه‌میدان با حضور کودکان و والدین آنها اجرا شد.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان اضافه کرد: این برنامه در قالب توضیحاتی درباره آداب و رسوم ماه مبارک رمضان، اجرای مسابقه فرهنگی، اهدای کتاب قصه به کودکان و اهدای جایزه به روزه اولی‌ها اجرا شد.

دارایی افزود: ایجاد نشاط معنوی، عمق بخشی به اندیشه‌ی دینی، تقویت باورهای اعتقادی، آشنایی با آداب و رسوم و هویت ملی  و توجه به امر کتاب و کتاب‌خوانی با تشویق کودکان و نوجوانان از اهداف اجرای این طرح است.

گفتنی است، در حال حاضر کانون پرورش فکری زنجان با 28 مرکز ثابت و سیار در حال فعالیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها