شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
دوازدهمین پویش «کتاب و زندگی» به کار خود پایان داد

مسابقه بزرگِ کتابخوانی «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «خداحافظ سالار؛ خاطراتِ همسر سردار شهید حسین همدانی» به کار خود پایان داد.

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، زهرا عواطفی نژاد: مسابقه بزرگِ کتابخوانی کتاب «خداحافظ سالار؛ خاطراتِ همسر سردار شهید حسین همدانی» به همت مرکز رسانه‌ای شیرازه کتاب و نشر ۲۷ بعثت به کار خود پایان داد.

حمید حسام در این کتاب خاطرات سردار شهید حسین همدانی را از زبان همسر ایشان، زهرا چراغچی روایت کرده است.

این پویش کتابخوانی، دوازدهمین دوره مسابقۀ کتاب‌خوانی «کتاب و زندگی» بود که با همکاری مشترک مرکز رسانه‌ای شیرازه، انتشارات ۲۷ بعثت، کنگرۀ شهدای استان تهران و سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) برگزار شد.

برگزارکنندگان این دوره از پویش «کتاب و زندگی» ۳۹۴ میلیون تومان جایزه نقدی را برای ۴۰۸ نفر در نظر گرفته‌اند که شامل: ۵ جایزه ۱۰ میلیون تومانی، ۸ جایزه ۵ میلیون تومانی، ۱۶ جایزه ۳ میلیون تومانی، ۲۷ جایزه ۲ میلیون تومانی، ۶۵ جایزه ۱ میلیون تومانی و ۱۱۴ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی.

همچنین برگزار کنندگان این پویش، مبلغ ۵۰ میلیون تومان را برای تولید محتوا برای کتاب «خداحافظ سالار» و ۳۰میلیون جوایز روزانه برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته بودند.

برای اطلاع از اسامی برگزیدگان این دوره از پویش «کتاب و زندگی» می‌توانید به سایت مرکز رسانه‌ای شیرازه به آدرس https://shirazeh.ir/ مراجعه کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها