سه‌شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸
برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن در حسینیه ثارالله کرمان

مدیر کل صدا و سیمای استان کرمان از برگزای مراسم جمع خوانی قرآن در حسینیه ثارالله کرمان با تفسیر قرآن خبر داد.

احمدعلیرمضانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در کرمان، در رابطه با برگزاری محفل قرائت قرآن در استان کرمان بیان کرد: مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم در استان کرمان به یک افتخار برای مردم استان تبدیل شده است و هر ساله جمعیت زیادی در این مراسم شرکت می‌کنند وبا استقبال خوب مردم به خصوص نسل جوان همراه بوده است.

وی افزود: مراسم جمع خوانی قرآن از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه امروز در حسینیه ثارالله کرمان با تفسیر قرآن آغاز و بعد از آن آیین جمع خوانی قرآن شروع می‌شود.

مدیر کل صدا و سیما استان کرمان بیان کرد: قاریان ممتاز استان کرمان تا پایان ماه مبارک در این مراسم شرکت می‌کنند و این کار با تایید شورای عالی قرآن همراه است.

وی با بیان اینکه امسال نیز مراسم جمع خوانی قرآن کریم به صورت پخش مستقیم از شبکه کرمان نشان داده می‌شود، بیان کرد: رادیو نیز به صورت زنده این مراسم را پوشش می‌دهد.

وی با با اشاره به اینکه یک مهد کودک نیز برای نگهداری بچه‌ها در طبقه پایین حسینیه آماده شده ادامه داد: کتاب های مختلفی در بخش کودک، بخش امام‌حسین‌شناسی، قرآن و دفاع مقدس برای کودکان خوانده می شود.

علیرمضانی در پایان افزود: دراین کارچندین دستگاه دیگر هم همکاری می‌کنند و برای رفت وآمد مردم نیز سرویس رایگان از جنب حسینیه ثارالله در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها