یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
نمایش پرتال «پند» در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی

پرتال پند به‌عنوان پنل ارائه خدمات دیجیتال به ناشران در نمايشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی حضور دارد، این نمایشگاه 16 تا 19 بهمن در مصلای امام خمینی‌(ره) برپا است.

کاظم آرمان‌پور، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به فعالیت پرتال پند از سال 1399، بیان کرد: ناشران دانشگاهی از طریق پرتال می‌توانند در صفحه خود اطلاعات کتاب‌هایشان را به‌روزرسانی کنند و امکاناتی مانند بنر‌های تبلیغاتی ناشر، معرفی کتاب‌های جدید و کتاب‌فروشی‌های مرتبط با ناشر به تفکیک شهر در آن پیش‌بینی شده است.
 
وی با بیان اینکه هدف اصلی این پرتال معرفی آثار دانشگاهی است، ادامه داد: استادان و دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاهی می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را در این پرتال جستجو و از ناشر و کتاب‌فروش این کتاب‌ها را خریداری کنند.
 
آرمان‌پور افزود: حضور پرتال پند در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی نیز با هدف معرفی توانمندی‌ها و امکانات نشر دانشگاهی در فضای مجازی و کارکردهای آن به مخاطبان است. این نمایشگاه در چهار حوزه کسب و کارها و تولیدکنندگان محتوا، سکوها (پلتفرم‌ها) و زیرساخت‌ها، فناوری‌های محتوا و خدمات و  شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران فعالیت دارد.
 
به گفته آرمان‌پور، حمایت از توسعه کسب و کارها، شناخت الگوهای موفق، معرفی آخرین دستاوردها، شناخت ظرفیت‌ها و تعامل کسب و کارها با حاکمیت ازجمله اهداف این نمایشگاه به شمار می‌‌آید.
 
به گزارش ایبنا؛ نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی 16 تا 19 بهمن در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها