چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
کتاب «راز یک فریب» این هفته در نماز جمعه تهران معرفی می‌شود

حجت‌الاسلام علی نوری سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: در بخش معرفی کتاب این هفته نمازجمعه تهران، کتاب «راز یک فریب» نوشته یوسف غلامی، معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نمازجمعه این هفته تهران،30 دی‌ماه در مصلای امام خمینی(ره)، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های مصلای امام خمینی(ره) به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 11 آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام علی نوری سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعهخ این هفته تهران است و در بخش معرفی کتاب این هفته نمازجمعه تهران، کتاب «راز یک فریب» نوشته یوسف غلامی، معرفی می‌شود.

کتاب «راز یک فریب» که دفتر نشر معارف آن را منتشر کرده است، به تبیین راه کارهای اخلاقی برای پوشش و حجاب زن پرداخته است. در این کتاب، ضمن بررسی ارزش و جایگاه واقعی زن در دین اسلام، خصوصیات زنان و آفات فکری و عملی مربوط به آنان مانند خودآرایی، زودباوری، خوش‌بینی، دلربایی و وجود کشش غریزی، علل بی‌حجابی زنان و دختران خیابانی و افتادن آنان در دام افراد شیاد مورد بررسی قرار گرفته است.

نگارنده رفتارهای اجتماعی دختران و زنان را در گفتگویی که با برخی از زنان خیابانی و بی‌حجاب غربی انجام داده است، مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بی‌حجابی و خودآرایی این قبیل از زنان را عامل اصلی مشکلات اجتماعی آنان و فروپاشی نظام خانواده در غرب عنوان کرده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها