دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
ارشاد 39 هزار و 510 نسخه کتاب از ناشران می‌خرد

با برگزاری دو جلسه هیات خرید کتاب معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مجموع خرید 39 هزار و 510 نسخه از ناشران به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، دو جلسه 652 و 653 هیئت خرید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. در جلسه 652 خرید 243 عنوان کتاب در 19 هزار و 170 نسخه به مبلغ کل 21 میلیارد و 256 میلیون و 400 هزار ریال و در جلسه 653، خرید 198 عنوان کتاب در 20 هزار و 340 نسخه به مبلغ کل 23 میلیارد و 98 میلیون و 450 هزار ریال برای خرید مورد تصویب قرار گرفت.

عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیئت انتخاب و خرید کتاب به  نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book بارگذاری شده است. 
 
مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:
 
الف) ناشران محترم بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: ٥١-٤٤٥٤٥١٤٩ ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢٥)، مدارک زیر را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند: 
 
١-رسید انبار 3 برگی (ناشر، نسخه ذی حسابی و امور مالی)
 
٢-کپی پروانه نشر معتبر (از زمان تحوبل مدارک به معاونت، حداقل تا یک ماه اعتبار داشته باشد)
 
٣-فاکتور فروش (اصل و تصویر):
 
الف) باید در سربرگ انتشارات و به صورت رسمی باشد (داشتن آرم، نشانی و شماره تلفن انتشارات در سربرگ الزامی است)
 
ب) فاکتورها دارای شماره و تاریخ باشند و تاریخ فاکتور و تاریخ رسید انبار برابر باشند.
 
ج) در قسمت خریدار ، فقط نام معاونت امور فرهنگی ذکر شود.
 
د) از اعلام شماره حساب و مانده بدهی در داخل فاکتور اجتناب شود.
 
و) مهر و امضاء فقط با خودکار یا قلم جوهر آبی مورد قبول است.
 
 4- پرینت شماره شبا بانک ملی و تأییدیه بانک به نام صاحب پروانه نشر یا انتشارات
 
ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی‌پروا)، تلفن: ٤٤٥١٩٢٣٢ و ١٤٧٤٤٠١-٠٩١٢ مراجعه کنند.
 
ج) ناشران محترم هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.
 
 د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا 1 (یک) ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی  معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.
 
 ه) جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های زیر تماس حاصل شود:
 
 
١- دفتر تحویل کتاب و برگزاری جلسات                ٣٨٥١٣٠٤٩  
 
٢- دفتر تنظیم حواله خرید کتاب                           ٣٨٥١٢٨٥٠
 
٣-دفتر امور مالی                                              ٣٨٥١٢٩٩٤   
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها