دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
طرح عضویت رایگان و بخشودگی جرایم در کتابخانه‌های عمومی فارس اجرا می‌شود

به مناسبت سی‌اُمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی فارس فردا سه‌شنبه ۲۴ آبان‌ ماه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، به مناسبت سی‌اُمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی روز ۲۴ آبان‌ ماه اجرا می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای استفاده از این طرح و عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی می‌توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه ها یا پرتال کتابخانه های عمومی به نشانی samanpl.ir/common/portal/fehrestlib و یافتن پرتال اختصاصی کتابخانه مورد نظر خود، ضمن دریافت کد تخفیف که تا پایان آذرماه اعتبار خواهد داشت، به عضویت در کتابخانه مورد نظر خود اقدام کنند.
 
افزون بر این، طرح بخشودگی جرایم دیرکرد منابع به امانت گرفته شده در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت آغاز سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
 
در این طرح که از شنبه ۲۱ تا جمعه ۲۷ آبان ماه اجرا می‌شود، اعضایی که منابع امانی خود را همچنان پس از اتمام تاریخ امانت در اختیار دارند، می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌ عمومی امانت دهنده، از بخشودگی جرایم دیرکرد این طرح برخوردار شوند.
 
 به گزارش ایبنا؛ سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی کتاب محور در کتابخانه های عمومی سراسر کشور برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها