پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
برپایی فرهنگسرای مقاومت در 15 غرفه

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به‌مناسبت ۱۳ آبان «فرهنگ‌سرای مقاومت» را در ۱۵ غرفه و با برنامه‌های متنوع برپا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به مناسبت گرامی‌داشت روز ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز، سازمان فرهنگی هنری «فرهنگ‌سرای مقاومت» را در ۱۵ غرفه و با برنامه‌های فرهنگی هنری متنوع با هدف تقویت روحیه استکبارستیزی بین نوجوانان و جوانان برگزار می‌کند.

در این فرهنگ‌سرا برنامه‌های متنوع فرهنگی برگزار می‌شود و محصولات فرهنگی بین مخاطبان توزیع خواهد شد. آنچه در «فرهنگ‌سرای مقاومت» مورد تاکید ویژه است، استکبارستیزی و تاکید بر جنبه‌های مقاومت، زنده نگه داشتن رخدادهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی در اذهان عمومی، شناساندن مردم ایران به عنوان یک ملت استکبارستیز به همه قدرت‌های شیطانی و حمایت از ملت‌های عدالت‌خواه جهان است.

روایتگری تاریخ مستطاب آمریکا، بافت نقش پرچم ایران، گریم کودک، برپایی نگاه گذر با ۲۰ تابلو، برپایی تریبون آزاد با عنوان «خبرنگار انقلاب»، برپایی نمایشگاه کاریکاتور با موضوع استکبارستیزی، هم‌عهدی با شهدا، مسابقه کودک و نوجوان، توزیع پرچم و سربند، پویش «یک جمله برای آرتین» و رادیو ۱۳ آبان بخش‌های مختلف این برنامه خواهد بود.

برای بازدید از غرفه‌های «فرهنگ‌سرای مقاومت» می‌توانید در روز جمعه ۱۳ آبان ماه از ساعت ۹ به ضلع جنوبی خیابان طالقانی، حدفاصل بن‌بست خاص و خیابان صف‌شکن، روبه‌روی بانک تجارت مراجعه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها