سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» منتشر می‌شود

به مناسبت درگذشت عالمِ واعظِ درس‌آموز استاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا رضوان الله تعالی علیه ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» به زودی توسط نشر نور معارف منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)،  به مناسبت درگذشت عالمِ واعظِ درس‌آموز استاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا رضوان الله تعالی علیه ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» به زودی توسط نشر نور معارف منتشر خواهد شد.

این مجموعه دوجلدی حاوی گفتارهای جذاب و شیرین از سخنرانی‌های این عارف واصل و استاد اخلاق است. «نکته‌ها از گفته‌ها» گزیده‌هایی است از مجموعه سخنرانی‌های استاد سخن و دانشمند فرزانه مرحوم آیت الله حاج سید عبداللّه فاطمی‌نیا که در حسینیه الزهرا سلام الله علیها ایراد شده است‌.

مسجد و حسینیه الزهرا (س) از مراکز تبلیغی فرهنگی شهر مقدس مشهد است که در ایام حضور مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله بهجت میزبان جلسات ایشان بوده است. اغلب سخنرانی‌های ایراد شده در این کتاب‌، در محضر ایشان بوده است‌.

«نکته‌ها از گفته‌ها» مطالبی است کاربردی در زمینه‌های گوناگون به‌ویژه اخلاق و عرفان و باید به این مطالب با همین دید نگریست‌. شما در این نکته‌ها، برنامه‌های صحیحِ درست زیستن را می‌آموزید و چه کاری مهم‌تر برای آدمی از اینکه بداند چگونه باید زندگی کند. گفتنی است که این اثر ارزشمند در سال‌های گذشته در قالب مجموعه‌ای سه جلدی توسط واحد فرهنگی مسجد و حسینیه‌الزهراء (س) مشهد مقدس در شش‌نوبت به چاپ شده و اینک به توفیق الهی و طی چند روز آینده ویراست جدید این مجموعه در قالب دو جلد توسط «نشر نور معارف» به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است دراین مجموعه دوجلدی شاهد نکته‌های برگزیده از سایر سخنرانی‌های این عالمِ واعظِ درس‌آموز نیز خواهید بود. به اطلاع علاقه‌مندان و مشتاقان مباحث اخلاقی می‌رسانیم در حال حاضر نسخه دیجیتالی این اثر از طریق اپلیکیشن طاقچه قابل دریافت و مطالعه است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها