چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
رونمایی از کتاب «جان ایران» با حضور وزیر بهداشت

کتاب «جان ایران» که روایتی مستند از مقابله دولت سیزدهم با همه‌گیری کرونا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «جان ایران» که مقابله همه‌جانبه و شبانه‌روزی دولت سیزدهم با همه‌گیری کرونا را در قالب تغییر راهبردها و رویکردها روایت می‌کند، امروز چهارشنبه (28 اردیبهشت‌ماه) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی (ره) رونمایی می‌شود.

این کتاب، اقدامات و فعالیت‌های دولت سیزدهم در صیانت از جان مردم ایران در مقابل ویروس منحوس کرونا را به شیوه‌ای روشمند، علمی و آماری به تصویر کشیده است.

کتاب «جان ایران» در چهار بخش «اصول و رویکردهای دولت سیزدهم در مقابله با کرونا»، «روزشمار مدیریت بحران کرونا در دولت سیزدهم»، «راهبردهای دولت سیزدهم در مقابله با کرونا» و «اقدامات ویژه در مقابله با کرونا» تدوین شده و با تبیین رویکرد «تحول‌گرایی در مدیریت بیماری کرونا»، چگونگی خروج از رویکرد منفعلانه و اولویت بهداشت بر درمان را توصیف کرده است. 

«نشر جمهور» اداره کل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری با همکاری «خانه کتاب و ادبیات ایران» این کتاب را در 154 صفحه در قطع خشتی منتشر کرده است. تولید محتوای این کتاب به همت هسته سلامت مرکز رشد دانشگاه امام صادق و با نظارت سعید نجبا صورت گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها