چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن به تعویق افتاد

سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن، به‌منظور جلوگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا، دومین سال پیاپی با تاخیر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن، خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان در هر دو بخش فیزیکی و مجازی شرکت و صنعت نشر کشور را معرفی خواهد کرد.

در متن اطلاعیه منتشر شده از سوی کمیته برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن آمده است: «به دلیل تشدید وضعیت پیشگیری و کنترل بیماری همه‌گیر کرونا و مشاهده موارد جدید ابتلا به ویروس، به منظور جلوگیری از تجمع مردم و برای حفظ سلامت و ایمنی بازدیدکنندگان، غرفه‌داران و اطمینان از برگزاری بهتر، بخش فیزیکی نمایشگاه بین‌المللی پکن 2021 به تعویق می‌افتد.»
 
به نقل از مسئولان نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن، با وجود تعداد اندک موارد جدید مبتلایان به ویروس کرونا بخش فیزیکی این رویداد بین‌المللی فرهنگی با تاخیر برگزار می‌شود.
 
همچنین مسئولان اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن خاطرنشان کردند که هرچند هم‌اکنون اعلام زمان دقیق برگزاری بخش فیزیکی سی‌وچهارمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن ممکن نیست و بستگی به شرایط اپیدمی دارد، اما احتمال می‌رود که این دوره از نمایشگاه در ماه سپتامبر و یا اکتبر 2021  برگزار شود.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها