چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
چگونه مانند یک امپراتور فکر کنیم؟

نشست نقد و بررسی کتاب «چگونه مانند یک امپراتور فکر کنیم» از سوی مرکز فرهنگی شهر کتاب به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «چگونه مانند یک امپراتور فکر کنیم» نوشته‌ «دونالد رابرتسون» است که اولین بار در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. «رابرتسون» در این کتاب به مخاطبان خود نشان می‌دهد که «مارکوس اورلیوس» چگونه از بینش‌های فلسفی و اقدامات درمانی استفاده می‌کرد تا کنترل خود بر عواطفش را گسترده‌تر سازد و سختی‌های بزرگ را تحمل کند. «رابرتسون» سپس مخاطبان را راهنمایی می‌کند تا بتوانند همین روش‌ها را در زندگی خود به کار ببندند.

این کتاب با ترکیب داستان‌هایی جذاب از زندگی «مارکوس اورلیوس» و اطلاعاتی ارزشمند از روان‌شناسی مدرن، فلسفه‌ی «رواقی گری» را به شکلی کاربردی و همه‌فهم توضیح می‌دهد و راهنمایی عالی را برای مواجهه با چالش‌های اخلاقی و روان‌شناختی زندگی مدرن ارائه می‌کند. این کتاب به تازگی با ترجمه‌ی مجتبی علی‌اکبر و سارا حسینی‌معینی به‌همت نشر کتاب پارسه منتشرشده است.
 
نشست نقد و بررسی کتاب «چگونه مانند یک امپراتور فکر کنیم» سه‌شنبه ۲۲ تیر ساعت ۱۱ صبح با حضور محمد یوسفی، حسین فراستخواه و مترجمان  کتاب به صورت مجازی برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از اینستاگرام مرکز فرهنگی شهرکتاب به نشانی ketabofarhang، کانال تلگرام bookcitycc و صفحه‌ی این مرکز در سایت آپارات پیگیری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها