دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
کتابخانه و موزه ملی ملک از دو مجموعه کتاب اهدایی رونمایی می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین رونمایی از دو مجموعه اهدایی کتاب «خانواده چیت‌چیان» و «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» را در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به‌نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، خانواده چیت‌چیان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تازگی دو مجموعه ارزشمند کتاب به کتابخانه و موزه ملی ملک اهدا کرده‌اند. این کوشش فرهنگ‌دوستانه در تداوم نیک‌اندیشی، نیکوکاری و توجه ویژه واقفان و اهداکنندگان فرهنگی به کتابخانه و موزه ملی ملک انجام گرفته است.
 
کتابخانه و موزه ملی ملک از این‌رو برای پاسداشت این کنش‌ها و کوشش‌های فرهنگ‌دوستانه، آیین رونمایی از دو مجموعه اهدایی کتاب «خانواده چیت‌چیان» و «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» چهارشنبه ۱۳ اسفند‌ماه از ساعت ۱۱ با حضور حداقلی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌کند.
 
حمید چیت‌چیان وزیر پیشین نیرو و فرزند زنده‌یاد حجت‌الاسلام شیخ بیوک چیت‌چیان مدیر انتشارات «المکتبه المرتضویه الحیاء الآثار الجعفریه» و «کتاب‌فروشی مرتضوی» که مجموعه‌ای از کتاب‌های انتشارات و کتاب‌فروشی پدر را به کتابخانه و موزه ملی ملک اهدا کرده است، در این آیین رونمایی سخنرانی خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها