یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
در نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر چه کتاب‌هایی عرضه می‌شود؟

نمایشگاه مجازی کتاب مرتبط با تاریخ معاصر ایران با تاریخ معاصر ایران با هدف تلاش برای جلوگیری از تحریف تاریخ معاصر و انقلاب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نمایشگاه مجازی کتاب در راستای دسترسی آسان‌تر مردم به آثار مرتبط با تاریخ معاصر ایران و تاریخ انقلاب از کودتای سوم اسفند رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی(ره) و با هدف تلاش برای جلوگیری از تحریف تاریخ معاصر و انقلاب برگزار می‌شود.

نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر در چه بازه زمانی و در چه بستری برگزار می‌شود؟
این نمایشگاه همزمان با ایام یکصدمین سالگرد کودتای رضا پهلوی برگزار می‌شود و از روز شنبه، دوم اسفندماه تا روز جمعه هشتم اسفندماه ادامه خواهد داشت. مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت ketabika.com وارد نمایشگاه شده و خریدهای خود را انجام دهند.

این نمایشگاه با حضور کدام ناشران برگزار می‌گردد؟
در این نمایشگاه تمام کتاب‌هایی که ناشران مختلف در حوزه تاریخ معاصر و تاریخ انقلاب تولید و منتشر کرده‌اند و در دسترس قرار دارد، عرضه می‌شود که بیشترین آثار مربوط به مرکز اسناد انقلاب اسلامی، سوره‌ مهر، قدر ولایت، به‌نشر، کیهان، دیدمان، اطلاعات، مرکز مطالعات تاریخ معاصر، امیرکبیر، موزه عبرت، مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی، مرکز بررسی اسناد تاریخی، شهید کاظمی، کتابستان معرفت و چاپ و نشر عروج است.

آثار عرضه شده در نمایشگاه با چه قیمتی عرضه می‌شود؟
دبیرخانه نمایشگاه تاریخ معاصر با رایزنی و همکاری که توسط ناشران شرکت‌کننده انجام شد، این آثار را با 20 درصد تخفیف به مخاطبان و علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

ارسال آثار به چه شکلی است؟
ارسال تمامی آثار رایگان است و مخاطبان بابت ارسال خریدهای خود هزینه‌ای را پرداخت نخواهند کرد و تلاش شده است تا به فاصله هفت روز بعد از خرید آثار به دست مخاطبان برسد.

چه برنامه‌های جنبی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است؟
دبیرخانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر چندین نشست فرهنگی را با حضور شخصیت‌های برجسته و متخصص در تاریخ معاصر برای نمایشگاه در نظر گرفته‌ است که به مرور در دسترس قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها