پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
همه جلسات ناشران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت وبیناری هستند

امسال با وجود برگزاری آنلاین نمایشگاه کتاب فرانکفورت همه ملاقات‌ها و جلسات عوامل و مسئولان انتشاراتی به صورت وبینار برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، هر سال در نمایشگاه کتاب فرانکفورت مسئولان آلمانی برای ملاقات و عقد قراردادهای کتاب بین ناشران و عوامل اجرایی آنها سالنی را برای این منظور تدارک می‌دیدند که به مرکز اسکات شهرت پیدا کرده بود. امسال با وجود برگزاری آنلاین نمایشگاه همه ملاقات‌ها و جلسات عوامل ادبی به صورت وبینار برگزار می‌شود.
 
طبق اعلام مسئولان نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است هر کدام از جلسات به صورت موضوعی از طریق وبینار پیگیری شود. «ریکی استوک» معاون نمایشگاه کتاب و رئیس این بخش می‌گوید امسال به خاطر شرایط خاص مجبور هستیم تمام جلسات را به صورت مجازی برگزار کنیم و همه به صورت وبینار و کنفرانس‌های آنلاین انجام خواهد شد.
 
به گفته استوک همه وبینارهای این بخش قرار است عصر روز پنج شنبه 15 اکتبر (24 مهر) شروع شود و تا آخر وقت اداری روز 16 اکتبر ادامه دارد. اولین جلسه وبیناری این بخش عصر امروز با سخنرانی «هلن بوتلر» درباره کتاب‌های دانشگاهی و غیرداستانی است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها