چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
رشادت‌های زنان کُرد در دوران دفاع مقدس سوژه یک مسابقه کتابخوانی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «قرار بانه» در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و گفت: کتاب «قرار بانه» به رشادت‌های زنان کُرد در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

محمد مخدومی به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کردستان گفت: مسابقه کتابخوانی کتاب «قرار بانه» به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سطح کتابخانه‌های عمومی استان کردستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آخرین مهلت شرکت در این مسابقه عنوان کرد: فرصت شرکت در مسابقه کتابخوانی کتاب قرار بانه تا 11 مهرماه سال جاری است و علاقنمندان می‌توانند برای دانلود کتاب و همچنین پاسخ به سوالات به آدرس اینترنتی  www.samakpl.ir مراجعه کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان با بیان اینکه کتاب «قرار بانه» در ۲۷۶ صفحه به قلم «فریبا انیسی» نوشته و منتشر شده است، افزود: این کتاب روایت رشادت‌های زنان در دفاع مقدس است و توسط  سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به چاپ رسیده است.

به گفته مخدومی، این مسابقه کتابخوانی با همکاری و مشارکت کتابخانه‌های عمومی استان کردستان و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، سازمان بسیج دانشجویی استان کردستان، تشکل پیام آوران ایثار و کمیته بانوان بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان یادآوری کرد: سوالات به‌صورت چهار گزینه‌ای است و در پایان به برگزیدگان مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها