سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
معرفی شعرها و رمان‌های دفاع مقدس در صفحه‌های مجازی

هم‌زمان با هفته‌ دفاع مقدس «هر روز یک شعر» و «هر روز یک کتاب» با موضوع پایداری و دفاع مقدس در صفحه‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هم‌زمان با هفته‌ گرامی‌داشت دفاع مقدس «هر روز یک شعر» با مضمون ایثار و شهادت از شاعران نام‌آشنای معاصر و «هر روز یک کتاب» رمان نوجوان از نویسندگان مطرح کشور با هدف تشویق نوجوانان به مطالعه و آشنایی آن‌ها با آثار فاخر و ارزشمند در حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس، در صفحه‌های اینستاگرام انجمن شاعران و نویسندگان نوجوان کانون منتشر می‌شود.

بر همین اساس، شعرهایی از قیصر امین‌پور، علیرضا قزوه، افشین علاء، سلمان هراتی، سیدحسن حسینی، سهیل محمودی و... در صفحه انجمن شاعران نوجوان کانون منتشر می‌شود.

همچنین معرفی کتاب‌های «گردان قاطرچی‌ها» و «خمپاره‌های فاسد» نوشته داوود امیریان، «جنگ که تمام شد بیدارم کن» از عباس جهانگیریان، «هستی» نوشته فرهاد حسن‌زاده، «عاشقانه‌های یونس در شکم ماهی» از جمشید خانیان و... و. در صفحه انجمن نویسندگان نوجوان کانون معرفی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن این آثار به صفحه‌های اینستاگرام انجمن شاعران و انجمن نویسندگان نوجوان کانون به نشانی anjoman_e_nevisandeganenojavan و anjoman_e_shaeranenojavan مراجعه کنند.

عباس جهانگیریان دبیر انجمن نویسندگان نوجوان و محمدسعید میرزایی دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.

یادآوری می‌شود در حال حاضر بیش از ۱۱۰ انجمن شعر و داستان با ۲هزار و ۵۰۰ عضو فعال نوجوان و ارشد، در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، فعال هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها