شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
ناگفته‌هایی از دو کتاب «راز احمد» و «سی و هفت سال»

جشن امضای اینترنتی کتاب‌های «راز احمد» و «سی و هفت سال» از احمد متوسلیان به قلم حمید داودآبادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) بر اساس این گزارش، همزمان با سالروز اسارت یا شهادت فرمانده لشکر ۲۷محمد رسول الله(ص)؛ احمد متوسلیان، دو کتاب از این فرمانده مقاومت با نگاهی واقع بینانه و همچنین واکاوی پرونده طولانی‌ترین گروگان گیری قرن اخیر به منتشر و از سوی انتشارات شهید کاظمی در این ایام معرفی و عرضه می‌شود.
 
این گزارش می‌افزاید: ۳۷ سال از روز یک شنبه تلخی که در پست بازرسی برباره در شمال بیروت، آن حادثه تلخ اتفاق افتاد، می‌گذرد. در آن روز گرم تابستان شرجی لبنان، شبه نظامیان فالانژیست مسیحی – مارونی که نقش جاده صاف کن و مزدور اسرائیل را برای اشغال لبنان ایفا می‌کردند، دست به جنایتی فراموش نشدنی زدند.

ربودن حاج احمد متوسلیان فرمانده قوای محمد رسول الله (ص) که از ایران برای دفاع از مظلومان لبنان اعزام شده بودند، سیدمحسن موسوی کاردار سفارت ایران در بیروت، کاظم اخوان خبرنگار و عکاس خبرگزاری ایرنا و بسیجی رزمنده تقی رستگار، طولانی‌ترین حادثه ربایش 4 نفر را رقم زد.

از آن تاریخ تا به امروز، اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است که هیچ کدام سندیت نداشته و همه بر حدسیات و ادعاها مبتنی است. در این دو کتاب، سعی شده است حتی المقدور با نگاه به ادعاها، نقابی به حقیقت زده شود. بدان امید که هر چه زودتر سرنوشت آن عزیزان مشخص شود تا مادر چشم انتظار احمد متوسلیان، همسر و فرزند سیدمحسن موسوی و دیگران از نگرانی رهایی یابند.

کتاب «37 سال» و «راز احمد» هر دو اثر حمید داود آبادی است، که از سوی انتشارات شهید کاظمی و یازهرا(س) منتشر شده‌اند.

نشر شهید کاظمی همزمان با سالروز اسارت یا شهادت؛ حاج احمد متوسلیان این دو کتاب را که با نگاهی واقع بینانه و همچنین واکاوی پرونده طولانی‌ترین گروگان گیری قرن اخیر منتشر شده است، با تخفیف ویژه در این ایام معرفی و عرضه می نماید
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها