شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» تمدید شد

مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با همکاری اپلیکیشن طاقچه ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ایمان کرد مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: محدویت‌های اجتماعی و ارائه خدمات حضوری در کتابخانه‌ها، بستر و ظرفیت‌های جدیدی برای کار فرهنگی و هنری در فضای مجازی، خصوصا در حوزه کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی ایجاد کرده است، که پس از شکست کرونا و بازگشتن به روال سابق هم مورد بی‌توجهی قرار نخواهد گرفت و استمرار آن حفظ می‌شود.

وی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با‌وجود تمام محدودیت‌ها، جشنواره‌ای از فعالیت‌های فرهنگی در دوران شیوع ویروس اجرا کرده است، که از آن جمله می‌توان به فعالیت ویژه و جهادی مناطق ۲۲‌گانه و فرهنگسراهای خاص در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و انس با کتاب اشاره کرد.

مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری گفت: در تداوم برنامه‌های فرهنگی در فضای مجازی، مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» با همکاری اپلیکیشن طاقچه در فضای روحانی ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و مهلت شرکت در این مسابقه که با استقبال شهروندان روبه‌رو شده تا ۳۱ خردادماه تمدید شده است. 

مسابقه کتابخوانی «‌کتاب ماه» با همکاری اپلیکیشن کتابخوان طاقچه، که سابقه برگزاری مسابقه کتابخوانی با همکاری خندوانه را دارد، از کتاب‌های «برای مهمانی خدا آماده شویم»، «قدرت عادت»، «فرزندان ایرانیم»، «دیلماج» و «سه دقیقه در قیامت» به صورت مجازی با ده‌ها هدیه نقدی، از جمله جوایز ۵۰، ۲۵ و ۱۰ میلیون ریالی در ماه مبارک رمضان امسال در حال برگزاری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها