یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
همزمانی سومین جشنواره ‌‌‌‌‌رسانه‌های دیجیتال خوزستان و نمایشگاه کتاب استان

همزمان با نمایشگاه کتاب استان خوزستان سومین جشنواره رسانه‌های دیجیتال استان نیز از 29 دیماه به مدت یک هفته در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان امروز یکشنبه ۲۴ آذرماه در نشست با اصحاب رسانه درسالن اجتماعات این اداره کل، با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در موضوعاتی چون: نرم‌افزارهای رایانه‌ای و تلفن همراه، رسانه‌های اجتماعی، پایگاه‌های اینترنتی، کلینیک و مرکز مشاوره سواد فضای مجازی، بازی و پویانمایی، ایده و‌ کسب و کارهای نوپا، کارگاه‌های آموزشی و گرافیک برگزار میشود.

مرتضی جمشیدی هدف از برگزاری این جشنواره  را ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی تولید کنندگان و علاقه مندان فعال در این زمینه دانسته و بیان کرد: نمایش اقتدار تولیدکنندگان ایرانی، آموزش و توانمند سازی به نمایش گذاشتن ایدههای نوآورانه و معرفی کارهای شاخص و همکاری با آنان در جهت تولید تجاری از جمله اهداف این جشنواره است.
 
دبیر اجرایی سومین جشنواره دیجیتال در این نشست گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای کسانی که در حوزه دیجیتال تولیداتی داشتند، کارآفرینی انجام دادند و یا در رویدادهای پارک علم و فناوری شرکت کردند و نیاز به دیده شدن دارند، به نمایش گذاشته میشود.

مصطفی موسوی افزود: تلاش میکنیم امسال بهترین جریان استانی و یکی از اثرگذارترین جشنوارههای دیجیتال را در سطح استان خوزستان برگزار کنیم تا دیگر کارآفرین و تولیدکننده ای در استان نباشد که بخواهد برای دیده شدن به سایر استانها کوچ کند.
 
وی تعداد غرفههای درنظر گرفته شده برای این جشنواره را 40 غرفه عنوان کرد و افزود: با توجه به این که اولین دوره این جشنواره در هفت سال گذشته برگزارشد ، پس از یک وقفه طولانی با حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان موفق به برگزاری این جشنواره در دوره سوم شدیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها