یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
تجلیل از محمدعلی بهمنی در جشنواره ملی شعر دانشجویی

کاروان نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی، این هفته به دانشگاه علامه طباطبایی می‌رسد. در این مراسم، از «محمدعلی بهمنی» هم تجلیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در این برنامه که روز سه‌شنبه بیست و سوم مهرماه از ساعت سه بعدازظهر در دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، پنل تخصصی با موضوع «کنکاشی در غزل معاصر» نیز برگزار خواهد شد.

سعید بیابانکی، محمدسعید میرزایی، هادی خوانساری و علیرضا بهرامی از شاعران غزل‌سرایی هستند که در این روز، درباره غزل معاصر و نیز تاثیر نسل محمدعلی بهمنی در سیر تکوینی آن سخن خواهند گفت.

علاوه بر شاعران مدعو، شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه نیز از دیگر بخش‌های اصلی مراسم است.

علاقه‌مندان به حضور در این محفل شعر، می‌توانند ساعت سه بعدازظهر روز سه‌شنبه بیست‌وسوم مهرماه جاری به دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی واقع در سعادت‌آباد تهران مراجعه کنند.

نخستین رویداد جمعی جشنواره ملی شعر دانشجویی با آغاز سال تحصیلی جدید، در دانشگاه شهید بهشتی تهران با برگزاری پنل تخصصی با حضور اسماعیل امینی و سیدمهدی طباطبایی، سخنرانی علی دهباشی و اهدای نخستین تندیس «رودکی» به محمدرضا شفیعی کدکنی، شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان این دانشگاه و نیز اجرای موسیقی حسام‌الدین سراج همراه بود.

دومین رویداد جمعی این جشنواره نیز هفته گذشته در دانشگاه زنجان با برگزاری پنل تخصصی، با حضور قربان ولیئی، اهدای تندیس «رودکی» به ساعد باقری و شعرخوانی غلامرضا طریقی و مصدق آقاجانلو شعرخوانی و نیز جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه زنجان برگزار شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها