یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
​همایش یک روزه «بازخوانی آرا و نظریه‌های جامعه‌شناسی در باب انقلاب اسلامی ایران»

​همایش یک روزه «بازخوانی آرا و نظریه‌های جامعه‌شناسی در باب انقلاب اسلامی ایران» همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایران)، ​همایش یک روزه «بازخوانی آرا و نظریه‌های جامعه‌شناسی در باب انقلاب اسلامی ایران» با عنوان اصلی چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه ۲۷ آذرماه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

در این همایش یک‌روزه که از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ در سالن شهید مطهری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، سید هاشم آقاجری، بیژن عبدالکریمی، مهدی محسنیان‌راد، علی‌محمد حاضری، محمدباقر خرمشاد، علی دینی‌ترکمانی، علیرضا ملایی‌توانی و محمدحسین پناهی سخنرانی خواهند داشت و اسماعیل عالی‌نژاد هم دبیر نشست خواهد بود.
 
حضور در این همایش برای عموم آزاد بوده و علاقه‌مندان جهت شرکت می‌توانند به دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه‌طباطبایی مراجعه کنند.
 
انتشارات علمی و فرهنگی، انتشارات سمت و سوره مهر با همکاری کتابخانه ملی ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری در برگزاری این همایش مشارکت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها