دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
«سوته‌دلان نقاش» و «اصطلاح‌نامه کانون» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

«سوته‌دلان نقاش»، «اصطلاح‌نامه کانون»، «گربه‌سانان»، «سگ‌سانان» و «کودکان سرزمین ما» به عنوان‌ آثار نفیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «سوته‌دلان نقاش»، «اصطلاح‌نامه کانون»، «گربه‌سانان»، «سگ‌سانان» و «کودکان سرزمین ما» عنوان‌هایی از آثار نفیسی هستند که در غرفه کانون در اختیار مخاطبان قرار دارد.

«سوته‌دلان نقاش» (نقاشی خیالی‌ساز مردم کوچه و بازار) هادی سیف مجموعه‌ای از آثار نفیس نقاشی خیالی‌ساز مردم کوچه و بازار است که در سال 1383 اولین شماره آن منتشر شد و در سال 1395 بازنشر شد.

«اصطلاح‌نامه کانون» (اصکا) اثری از فاطمه زمانی و مینا ذاکرشهرک و با نظارت وحید طوفانی‌اصل است که با هدف ایجاد یک‌دستی در نمایه‌سازی‌ اسناد و سهولت در جست‌وجوی اطلاعات کانون پرورش فکری تالیف شده است.

«گربه‌سانان» و «سگ‌سانان» (مجموعه پستانداران ایران) اثر علی گلشن که دایره‌المعارفی برای معرفی گونه‌های متنوع گربه در ایران است که نخستین بار در سال 1389 شد. کتاب «گربه‌سانان» برنده‌ شانزدهمین دوره جایزه کتاب فصل 1389 و برنده‌ کتاب سال کودک و نوجوان در سال 1390 نیز شده است.

«کودکان سرزمین ما» مجموعه‌ عکس‌های منتخب و برگزیده عکاسان کودک و نوجوان در ششمین و هفتمین دوره جشنواره عکس کودک است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شبستان مصلی امام خمینی تهران، سالن مهدی آذریزدی (C5)، غرفه 191 میزبان علاقه‌مندان است.

گفتنی است سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا روز 22 اردیبهشت ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها