شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
نشست هم‌اندیشی برای اطلاع‌رسانی موثرتر در نمایشگاه کتاب تهران

نشست هم‌اندیشی درباره اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور معاون اجرایی، مدیران کمیته‌های اجرایی و رفاهی، اطلاع‌رسانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) جلسه هم‌اندیشی درباره اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور یحیی دهقانی؛ معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و همچنین مدیران کمیته‌های اجرایی و رفاهی، اطلاع‌رسانی، روابط عمومی برگزار شد.
 
در این جلسه یحیی دهقانی گفت: هدف از تشکیل این جلسه بهره‌برداری موثر از  فضا و امکانات در این دوره از نمایشگاه برای اطلاع‌رسانی بهتر است و ضرورت دارد هر چه سریع‌تر فضاهای اطلاع‌رسانی از تبلیغات تفکیک شوند.
 
در ادامه حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی و رفاهی با تاکید بر ضرورت بررسی فضاها و مدیریت زمان بیان کرد: هر موقعیت و محل و فضا را باید به طور ویژه بررسی کرد. اگر زمان را مدیریت نکنیم در اجرا مشکل پیدا خواهیم کرد. باید موقعیت­ها و فضاهای موجود برای اطلاع‌رسانی در مصلی هرچه سریعتر  بررسی و جمع­بندی شود.
 
علی‌اکبر تورانیان؛ مدیر کمیته اطلاع‌رسانی نیز در این جلسه با اشاره به استفاده از سوابق و تجربیات دوره‌های پیشین گفت: تاکید داریم بهترین فضاها باید برای مخاطبان در نظر گرفته شود زیرا مردم صاحب اصلی نمایشگاه هستند؛ اطلاع رسانی هم یکی از فعالیت‌هایی است که در نمایشگاه به طور مستقیم با مخاطب در ارتباط است و باید به آن توجه ویژه ای داشت.
 
رجبعلی سالاریان؛ مدیر کمیته روابط عمومی هم با اشاره به انجام مذاکرات با مسئولان مصلا برای نصب شعارهای ترویجی گفت: با مسئولان مصلا مذاکره کرده­ایم که برای امور شعارهای ترویجی همکاری لازم را داشته باشیم که کار موازی صورت نگیرد. انتظار این است که فضاهایی که می‌تواند در امر ایجاد ارتباط مؤثر با مردم وراهنمایی مخاطبان نمایشگاه مفید واقع شود در اختیار این کمیته قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها