پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
برگزاری نخستین نشست شورای برنامه ریزی صنف نشر در نمایشگاه

سخنگوی شورای سیاست گذاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از برگزاری نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و اجرایی تشکل های نشر در این دوره از نمایشگاه با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سخنگوی شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی و اجرایی تشکل‌های نشر در این دوره از نمایشگاه با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
همایون امیرزاده گفت: این نشست با حضور محسن جوادی، معاون وزیر، ۶ نفر از اعضای شورای برنامه‌ریزی و اجرایی تشکل‌های نشر شامل آقایان مرتضی آخوندی، محمود آموزگار، فتح‌الله فروغی، سیدمحمود حسینی، حسین معینی، عبدالعظیم فریدون و امیرمسعود شهرام‌نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی و اینجانب به عنوان مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنگوی نمایشگاه برگزار شد.
سخنگوی شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران افزود: آقای محمدرضا حاتمی دیگر عضو شورای برنامه‌ریزی و اجرایی تشکل‌های نشر در نمایشگاه با اطلاع قبلی در این جلسه حضور نداشت.
وی توضیح داد: در این جلسه که در فضایی تعاملی برگزار شد، اعضای شورا بر همدلی و همراهی به منظور برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه تاکید کردند.
امیرزاده افزود: بر اساس مصوبه این جلسه مقرر شد شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنف نشر در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معاون اجرایی، مدیران کمیته‌هایی که به صنف واگذار شده، نمایندگان صنف در شوراها، کمیسون‌ها و کمیته‌های نمایشگاه را به معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی کند.
یادآوری می‌شود، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها