یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
تمدید مهلت فراخوان مقاله نهمین همایش آنان که می‌اندیشند

مهلت فراخوان مقاله نهمین همایش (آنان که می‌اندیشند) با عنوان (بررسی و بازخوانی آرا و اندیشه‌های دکتر علی شریعتی) تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مهلت فراخوان مقاله نهمین همایش (آنان که می‌اندیشند) با عنوان (بررسی و بازخوانی آرا و اندیشه‌های دکتر علی شریعتی) تمدید شد.
 
دبیرخانه همایش «بررسی و بازخوانی آرا و اندیشه‌های دکتر علی شریعتی» اعلام کرد با توجه به درخواست‌های مکرر، زمان ارسال مقالات تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و طلاب می‌توانند مقالات خود را از طریق پست الکترونیک به دبیرخانه همایش به نشانی canoon@iict.ac.ir ارسال کنند. مقالات باید شرایط مقاله علمی ـ ترویجی را داشته باشند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۹۶۰۵۳۶ داخلی ۱۱۵ تماس بگیرند. این همایش دو روزه در اواخر بهمن ماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود.

محورهای همایش بررسی و بازخوانی آرا و اندیشه‌های دکتر علی شریعتی عبارتند از: شریعتی و دین، شریعتی و تاریخ، شریعتی و علوم انسانی، شریعتی و روشنفکری، شریعتی و مساله عدالت، شریعتی و سنت و مدرنیته، شریعتی و اندیشه جهان وطنی، شریعتی و بازگشت به خویشتن، شریعتی و سنت فکری فرانسوی، شریعتی و اندیشه‌های سیاسی مدرن و اسلامی.

نشانی دبیرخانه همایش تهران، خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، بعد از تقاطع طالقانی،کوچه دکتر فرهنگی (بهنام)، پلاک ۱۹ است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها